חפשו אותנו ב-
 
אודות

אמנת טיפול נאות הוקמה בשנת 2010 והינה אמנה חברתית ומקצועית השמה לה לדגל לשמור על בריאותם וזכויותיהם של בעלי חיים.
 
אמנת טיפול נאות הוקמה עקב הצורך הבוער בטיפול נאות, אשר הורגש בתחום חיות המחמד בישראל.
 
החברים באמנה שותפים לחשיבה כי יש לדאוג לרווחתם של בעלי החיים והם מתחייבים לעמוד בתנאי הגידול והדרישות הוטרינריות ברוח חוק צער בעלי חיים, לפיהן צועדת האמנה.
 
אמנת טיפול נאות עובדת בשיתוף עם כל גוף המחזיק בחיות מחמד. בין היתר- חנויות חיות, פינות חי, בתי גידול ומגדלים פרטיים.
 
אמנת טיפול נאות הוקמה ע"י הוטרינרים- ד"ר עידו קאן וד"ר שמעון וידמאייר, אשר עוסקים בתחום חיות המחמד כבר שנים והחליטו שצריך לעשות מעשה.
 
 
..............................................................................................................................

 
ד"ר עידו קאן
סיים את לימודי הוטרינריה בשנת 2007 בביה"ס לרפואה וטרינרית ע"ש קורט, השייך לאוניברסיטה העברית. בנוסף הוא בעל תואר ראשון בכימיה ובביולוגיה מטעם האוניברסיטה העברית. ד"ר קאן עובד כל השנים עם חיות מחמד. הוא בעל מרפאה פרטית ברחובות ועובד שנים רבות עם חנויות חיות, פינות חי ומגדלים פרטיים.
 ד"ר קאן מאמין שהחינוך הוא הבסיס לשיפור איכות חיינו. בשל כך עוסק כמרצה במספר פרויקטים של ילדים מחוננים, מרצה בביה"ח הווטרינרי בבית דגן לטכנאים וטרינרים ומעביר סדנאות רבות בתחום הווטרינרי ורווחת בעלי חיים.
 
ד"ר שמעון וידמאייר
סיים את לימודי הוטרינריה בשנת 2008 בביה"ס לרפואה וטרינרית ע"ש קורט, השייך לאוניברסיטה העברית. בנוסף הוא בעל תואר ראשון במדעי בעלי-החים של הפקולטה לחקלאות של האוניברסיטה העברית ברחובות. ד"ר וידמאייר מגדל חיות מחמד ממינים שונים ומגוונים מאז היה ילד ועם סיום לימודי הווטרינריה החליט להתמקצע בתחום של חיות המחמד הלא שגרתיות. מאז ד"ר וידמאייר עובד במרפאה של כלבים וחתולים וגם עם חנויות חיות, פינות חי ומשקי עופות. במקביל ד"ר וידמאייר מרצה במסגרות שונות בנושאים הקשורים לטבע, בע"ח ווטרינריה ומנסה להעביר את אהבתו גם לדור הצעיר.
 
 

 

 

 אמנת טיפול נאות, רח' מוסקוביץ' 20, פינת ש. בן ציון רחובות / 054-4787373 / 052-3974277 /  tipul.naot@gmail.com